O mnie

Witaj na stronie Blackcat wheels czyli koła od Czarnego Kota!

Skoro tu jesteś, to pewnie szukasz dobrych kół lub fajnych zdjęć. Obie rzeczy znajdziesz u mnie, tak więc zapraszam.

Kilka słów o mnie: przede wszystkim kocham szosę i kolarstwo w każdej postaci. Korzystam z każdej wolnej chwili aby wskoczyć na rower i pojechać w góry. 

Obecnie mieszkam w szwajcarskich Alpach, które są absolutnym rajem dla szosowców i kolarzy górskich.
Od 2021 mieszkam we Polsce. W Szwajcarii bywam regularnie, ale moje obecne stałe miejsce zamieszkania oraz warsztat znajdują się we Wrocławiu.


Jeżeli chodzi o rowery to wyznaję tylko stal. 

Szosa to Ritchey Road LogicGravel to Cotic X


Oprócz samego kolarstwa, moją pasją i zawodem jest budowanie kół rowerowych. Mieszkając w Szwajcarii, pewnego dnia postanowiłem założyć własną firmę i pracownię kół rowerowych i tak to się zaczęło.

Dlaczego BlackCat czyli Czarny Kot? Otóż dlatego, że to prawdziwa historia, tak jak każdy element w mojej firmie i pracy. Więcej o tym znajdziesz tutaj

Moja filozofia jest dość prosta: "I ride the wheels I build. I build the wheels for riders"

Jak się ma to motto do rzeczywistości? Otóż koła, które buduję używam osobiście a Alpy ze stromymi podjazdami i diabelnie szybkimi zjazdami są idealnym miejscem na testowanie kół. Systematycznie próbuję nowych komponentów, uzupełniam wiedzę i doświadczenie, szlifuję warsztat. 
Moja praca, ta strona i oferta nie opiera się na kolorowym marketingu, pustych sloganach typu "Aero", "Pro", "Performance", które są tak wszechobecne w dzisiejszym świecie. U mnie znajdziesz i dostaniesz starannie złożone koła, dobrze (czyt. poprawnie) dobrane komponenty. Ja robię koła szyte na miarę, na miarę danego kolarza, czyli Ciebie. 

W całym procesie doboru kół, dużą uwagę poświęcam na zebraniu informacji o Tobie, czyli ile robisz km rocznie, jak masz silną nogę, jak i gdzie jeździsz, jaki masz budżet. Łącząc to z moją pracą powstają fantastyczne koła, które będą Ci służyć przez długie lata. Więcej o tym jak składam koła znajdziesz tu

Oprócz samego składania, zapewniam Ci opiekę i serwis kół. Dostajesz dożywotnią gwarancję w przypadku rozcentrowania, a moja pracownia znajduje się we Wrocławiu.

Więcej projektów kół i narzędzi znajdziesz na tej stronie. Zapraszam również na swojego Instagrama i Facebooka

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) kołami, wyślij mi maila lub skontaktuj się poprzez formularz.

Do zobaczenia!
Tomek